Pohod – planinci

Na našo šoli je s tem šolskim letom začel delovati pohodniški krožek, pod okriljem PD Pohorje Zgornja Polskava. Prejšnji teden, v soboto,  smo imeli prvi skupni pohod z učenci iz OŠ A. Ingoliča Sp. in Zg. Polskava ter vrtca Otona Župančiča Zg. Polskava, iz smeri Mariborska koča do Areha in nazaj.                                                                                                                                  Druženje med otroci, učitelji in starši je bilo zelo prijetno in navdihujoče, saj je naše prelepo Pohorje z močnimi drevesi in potmi dobra družba za preživljanje prostega, zdravega časa.

V ta namen, Spoštovani obiskovalci naše spletne strani, prilagam nekaj fotografij s pohoda. Veliko se nismo fotografirali, bo drugič nastala kakšna skupna fotografija, zato ni vseh naših otrok in staršev zabeleženih. Iz naše šole je bilo 16 otrok, kar je zelo pohvalno za zagon aktivnega pohodniškega krožka.

Hvala vam za sodelovanje in zaupanje!

Naj živi gibek in varen korak!

Mentorica: Petra Plevnik, prof.

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja