Šolsko leto 2021-2022

Naše prvošolke in prvošolci
V novem šolskem letu 2021-22 smo za naše razmere po dolgem času vpisali veliko prvošolk in prvošolcev. Osemnajst prvošolk in prvošolcev je prestopilo prag naše šole, ki bo naslednje leto praznovala 40 let odkar so na Šmartnem na Pohorju zgradili takrat novo šolo. Tudi za naslednja leta nam kaže dober vpis učencev, zato bomo zelo veseli, če bomo lahko razširili našo šolo, dobili nove učilnice in vrtec nove prostore. Kaj si v letošnjem šolskem letu najbolj želimo seveda, da nas Korona ne bi preveč motila, da smo zdravi in vedoželjni v šoli, da ne bi imeli pouka na daljavo in izpolnimo vse začrtane zanimive dejavnosti, šole v naravi, dneve dejavnosti, ekskurzije…
V teh časih se je pokazalo, kako pomembno je medsebojno sodelovanje vseh dejavnikov v vzgojno-izobraževalnem procesu. Starši in učitelji moramo hoditi z roko v roki, kajti le na ta način bomo pripomogli, da bodo naši otroci pridobili ustrezna znanja in maksimalno razvili svoje potenciale in talente. Vsem učencem in učenkam, še posebej našim prvošolkam in prvošolcem želimo uspešno šolsko leto, da bi uspešno premagovali ovire in seveda uspešno zaključili šolsko leto.
Boris Sekol, ravnatelj
(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja