Tekmovanje iz Ultimate frisbee

V torek, 14. 5. 2024 so se učenci naše šole udeležili tekmovanja, pod okriljem kluba Ultimate frisbee Slovenska Bistrica. Sodelovali so na medobčinskem tekmovanju v tej zanimivi in vedno bolj popularni igri. Tokrat je tekmovanje potekalo v štirih kategorijah, po razredih, od šestega do devetega razreda. Ekipo na igrišču sestavljata dve deklici in dva dečka, poleg igrišča pa še nekaj rezervnih igralcev. Kvaliteta iger je vedno boljša, pozna se načrtno delo športnega pedagoga in delo v klubih, kjer trenira vedno več osnovnošolcev, klubski igralci tudi predstavljajo igro frizbi po lokalnih šolah in jih vabijo v svoje vrste. Učenci naše šole so dosegli odlično 1. mesto.

Tekmovanje je zaenkrat samo na medobčinskem nivoju, v prihodnje pa organizatorji načrtujejo, da se bodo potegovali za uvrstitev med šolska športna tekmovanja in organizacijo državnega prvenstva.
 
Čestitamo vsem nastopajočim in se zahvaljujemo za odlično predstavitev naše šole. 
(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja