Tri zlata priznanja na mednarodnem likovnem natečaju Kraj v zeleni 2024

V petek, 19. aprila 2024, sta se učenca naše šole v spremstvu staršev udeležila podelitve priznanj v Osnovni šoli Danila Lokarja Ajdovščina. Na mednarodni likovni natečaj Kraj v zeleni 2024 je prispelo 2162 likovnih del iz 6 držav. Pregledala jih je strokovna komisija in ocenila, da naša učenca Neli Cvirn in Gašper Ravnjak  prejmeta zlati priznanji v kategoriji 2. triade, Janja Črešnar pa zlato priznanje v kategoriji 3. triade. Razstava vseh izbranih likovnih del bo na ogled na Osnovni šoli Danila Lokarja Ajdovščina do konca septembra 2024 in v virtualni obliki. 

 
Prejemnikom priznanj in nagrad iskreno čestitam. 

 
učiteljica Renata Jesenek
 
 
 
(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja