Pogovorne in svetovalne ure 2022-2023

Redne mesečne pogovorne ure so vsak drugi četrtek ob 16h pri razrednikih ter drugih strokovnih delavcih.

Zaradi pandemije Covid 19, prosim pokličite  učitelje na telefonsko številko 

ZBORNICA: (02) 80 33 233. Pogovornih ur v živo zaradi trenutnih razmer ne bo do preklica.

DOPOLDANSKE POGOVORNE IN SVETOVALNE URE

Šolsko leto 2021 / 2022 

  pogovorna ura za starše svetovalna ura za učence

Janja Dušej

janja.dusej@smartno-poh.si

Nadomešča: Špela Svenšek

spela.svensek@smartno-poh.si

Sreda, 5. ura – 11:35 do 12:20 po dogovoru

Melita Gorenak

melita.gorenak@smartno-poh.si

      četrtek, 3.ura: 9.55 -10.40 po dogovoru

Jožica Gal

jozica.gal@smartno-poh.si

četrtek, 2 ura, 8.50-9.35 po dogovoru

Milena Hojnik

milena.hojnik@smartno-poh.si

petek, 3.uro, 10.00 -10.40 po dogovoru

Kristijan Ilijevec

kristijan.ilijevec@smartno-poh.si

   

Petra Plevnik

petra.plevnik@smartno-poh.si

torek, 2. ura, 8.50-9.35  sreda, 6.ura, 12.25-13.10

Nevenka Potisk Dovnik

nevenka.dovnik@smartno-poh.si

Torek, 5. ura – 11:35 do 12:20 po dogovoru

Mladen Ravnikar

mladen.ravnikar@smartno-poh.si

   

Vida Samastur

vida.samastur@smartno-poh.si

Nadomešča: Radovan Pulko

četrtek, 2. ura 8.50 – 9.35 četrtek, 3. ura 9.55 – 10.40

Boris Sekol

boris.sekol@smartno-poh.si

torek, 2. ura
8:50-9:35
torek, 3. ura
9:55-10:40

Bogdana D. Onič

bogdana.drozg-onic@smartno-poh.si

Petek, od 7.15 do 8.00 po dogovoru

Barbara Topolovec

barbara.topolovec@smartno-poh.si

torek, 2. ura, 8.50-9.35 po dogovoru

Nika Verdnik

nika.verdnik@smartno-poh.si

NADOMEŠČA:

polona.vogrinec@smartno-poh.si

torek, 2. ura, 8.50-9.35 po dogovoru

Ana Pačnik

ana.pacnik@smartno-poh.si

četrtek, 7.ura 13.15 do 14.00 četrtek, 7.15 in 8.00 

Margareta Obrovnik Hlačar

margareta.obrovnik-hlacar@smartno-poh.si

   

Amadeja Janžič

amadeja.janzic@smartno-poh.si

Ponedeljek, 2 ura 8.50 do 9.35 po dogovoru

Tina Mlakar

tina.mlakar@osminka.si

sreda, 4 ura 10:45-11:30 po dogovoru

Deli:Share on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone
(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.